Co wiesz na temat naturalnego lateksu Vita Talalay®???

DALSZE ZALETY NATURALNYCH MATERACY LATEKSOWYCH VITA TALALAY

Oprócz doskonałego obiegu powietrza, lepszej higieny i trwałości, istnieje wiele innych zalet naturalnych materacy lateksowych Vita Talalay® w odniesieniu do materacy  tradycyjnych. Naturalny lateks jest bardzo wszechstronny, co oznacza, że reaguje szybko na wagę. Szybkość reakcji sprawia, że idealnie nadaje się do odciążenia nacisku, ponieważ okrągłe pęcherzyki powietrza powstające podczas etapu próżniowego w procesie produkcyjnym równomiernie rozkładają ciężar. Taka jakość jest kluczowa dla każdego z problemami kręgosłupa, ponieważ materac może pomóc organizmowi w rozprowadzaniu jego wagi w zależności od jego kształtu i wielkości. Dzięki specjalnym właściwościom materacy Vita Talalay® , rano nie będziesz miał sztywnej szyi, a Twój sen będzie bardziej relaksujący. Doskonały rozkład wagi oznacza również, że materac nie jest sprężysty. Oznacza to, że Ty i Twój partner możecie korzystać z materaca, nie przeszkadzając sobie nawzajem.
Lateks naturalny chroniący życie zniszczonych drzew, jest materiałem, który zachowuje swoją żywotność nawet dwu lub trzy krotnie dłużej od konwencjonalnych materacy lateksowych. Jest odporny na rozkład i jest chroniony przed bakteriami, grzybami i mikroorganizmami.

Jeżeli zależy Ci na idealnym miejscu do spania, wybierz materac, który zawiera lub w całości wykonany jest z naturalnego lateksu Vita Talalay®

 

 

Zobacz jeszcze:

VITA TALALAY Natural - proces produkcji

Dlaczego materace lateksowe VITA TALALAY?

Materace Koło - Naturalny lateks Vita Talalay

Materace lateksowe - Różne rodzaje lateksu

Materace Koło - i śpisz w powietrzu

Materace KOŁO - ważne dla materaca i ciała