Naturalny lateks Vita Talalay® wykonany jest z czystego, naturalnego lateksu bez sztucznych dodatków.

Wszystko o… - NATURALNYM LATEKSIE VITA TALALAY®
Naturalny lateks Vita Talalay® wykonany jest z czystego, naturalnego lateksu bez sztucznych dodatków. Mleczno-biały naturalny lateks pochodzi z drzewa Hevea brasiliensis rosnącego w południowo-wschodniej Azji.

lateks naturalcertyfikateko

Naturalny lateks firmy Radium foam Vita Talalay® spełnia wymagania dla klasy 1 produktów Oeko-Tex® Standard 100, co oznacza, że spełnia on wymagania ekologiczne produktów dla niemowląt. Dodatkowym atutem materaca lateksowego jest to, że jest przyjazny dla środowiska. Specjalny proces produkcyjny zapewnia, że jest całkowicie wolny od substancji petrochemicznych. Naturalny lateks Vita Talalay® jest certyfikowany przez Cradle-to-Cradle Gold, co czyni go niezwykle zdrowym i higienicznym produktem. I właśnie taki lateks jest wykorzystywany do produkcji materacy w firmie M&K foam KOŁO.
Wszyscy potrzebujemy specyficznej atmosfery do właściwego snu. Pomyśl na przykład o chłodnych pokojach, przyciemnionych światłach i ciszy. Jednakże, aby móc naprawdę dobrze spać, potrzebujemy też materaca, który jest wygodny, dobrze podpierający i zapewnia odpowiednią wentylacją. Opatentowana metoda wytwarzania sprawia, że uzyskujemy najlepsze naturalne materace lateksowe Talalay. Materace, które zapewniają amortyzującą podporę, higienę i długotrwałą żywotność, materace które przyczyniają się do poprawy jakości snu. 
Składniki pianki lateksowej są oczywiście naturalne w 100%. Naturalny lateks to wspaniały materiał do budowy materacy, ponieważ może równomiernie rozłożyć ciężar, pozostać suchy i odporny na zarazki. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości, materace Vita Talalay pozostają chłodne i zapobiegają nagrzewaniu się, dzięki czemu będziesz mógł zasnąć bez zakłóceń, nawet podczas najgorętszych letnich nocy. Jednak jest jeden warunek, tylko naturalny lateks, który przechodzi przez wyspecjalizowany proces produkcyjny Vita Talalay® może zaoferować Ci te wszystkie zalety .

Zobacz wszystkie rodzaje materacy...

 

 

Zobacz jeszcze:

VITA TALALAY Natural - proces produkcji

Dlaczego materace lateksowe VITA TALALAY?

Materace lateksowe - Różne rodzaje lateksu

Materace Koło - i śpisz w powietrzu

Materace KOŁO - ważne dla materaca i ciała

Materace Koło - VITA TALALAY - pozostałe zalety